top of page

Rozrzutnik obornika

Optium seria K – Roztrząsacze o szerokości Ø750

Roztrząsacze obornika Optium serii K są wyposażone w wałki z podwójnymi zwojami o szerokości 750 mm. Ten jedyny w swoim rodzaju, opatentowany system naszej firmy zapewnia bardzo dużą szerokość roboczą przy niezwykle wysokiej precyzji. Wałki umożliwiają roztrząsanie wszelkiego rodzaju obornika: bydlęcego, ptasiego, kompostu, szumowin itd. Rozwiązanie to jest przeznaczone dla wszystkich użytkowników, którzy poszukują najwyższej jakości roztrząsania na dużej szerokości.

 

Seria K obejmuje urządzenia o małej wysokości załadunkowej, które doskonale nadają się do wykorzystania w obszarach górzystych.

IMG_1765.jpg

Optium seria L – Roztrząsacze o szerokości Ø860

Roztrząsacze obornika Optium serii L są wyposażone w wałki z podwójnymi zwojami o szerokości 860 mm. Ten jedyny w swoim rodzaju, opatentowany system naszej firmy zapewnia bardzo dużą szerokość roboczą przy niezwykle wysokiej precyzji. Wałki umożliwiają roztrząsanie wszelkiego rodzaju obornika: bydlęcego, ptasiego, kompostu, szumowin itd. Rozwiązanie to jest przeznaczone dla wszystkich użytkowników, którzy poszukują najwyższej jakości roztrząsania na dużej szerokości (12 do 16 m).

Seria L obejmuje urządzenia o małej wysokości załadunkowej.

MGP2880.jpg

Optium seria SLC – Roztrząsacze o szerokości Ø1050

Roztrząsacze obornika Optium serii SLC  są wyposażone w wałki z podwójnymi zwojami o szerokości 1050 mm. Ten jedyny w swoim rodzaju, opatentowany system naszej firmy zapewnia bardzo dużą szerokość roboczą przy niezwykle wysokiej precyzji. Wałki umożliwiają roztrząsanie wszelkiego rodzaju obornika: bydlęcego, ptasiego, kompostu, szumowin itd. Rozwiązanie to jest przeznaczone dla wszystkich użytkowników, którzy poszukują najwyższej jakości roztrząsania na dużej szerokości (14 do 18 m).

 

 

Urządzenia serii SLC mogą opcjonalnie zostać wyposażone w tylne osłony przykrywające wałki. Umożliwiają one roztrząsanie niewielkich dawek produktów o wysokiej lotności, w sposób podobny do platform roztrząsających.

 

Urządzenia serii SLC są wyposażone w skrzynie stożkowe, zapewniające bardzo łatwe opróżnianie produktów.

 

Roztrząsacze Optium Perard są wyposażone w skrzynie o dużej objętości, stanowiące doskonałe rozwiązanie dla zapewnienia najwyższej wydajności prac.

DSC07735.jpg

Optium seria CL SLS – Roztrząsacze o szerokości Ø1050

Roztrząsacze obornika Optium serii SL są wyposażone w wałki z podwójnymi zwojami o szerokości 1050 mm. Ten jedyny w swoim rodzaju, opatentowany system naszej firmy zapewnia bardzo dużą szerokość roboczą przy niezwykle wysokiej precyzji. Wałki umożliwiają roztrząsanie wszelkiego rodzaju obornika: bydlęcego, ptasiego, kompostu, szumowin itd. Rozwiązanie to jest przeznaczone dla wszystkich użytkowników, którzy poszukują najwyższej jakości roztrząsania na dużej szerokości (14 do 18 m).

Urządzenia serii SL mogą opcjonalnie zostać wyposażone w tylne osłony przykrywające wałki. Umożliwiają one roztrząsanie niewielkich dawek produktów o wysokiej lotności, w sposób podobny do platform roztrząsających.

Roztrząsacze Optium Perard są wyposażone w skrzynie o dużej objętości, stanowiące doskonałe rozwiązanie dla zapewnienia najwyższej wydajności prac.

 

Maszyna nowa, dostępna od ręki.

DSC07930.jpg
DSC04640.JPG

Optium seria CL T – Poziome adapterze, śr. Talerze Ø1200

Roztrząsacze obornika Optium serii CL T są wyposażone w opatentowaną platformę roztrząsającą. W przeciwieństwie do wałków pionowych, roztrząsany produkt jest najpierw rozdrabniany przez poziome wirniki, a następnie wyrzucany przez dwa talerze o Ø 1 200 mm. Tego rodzaju rozwiązanie jest doskonałe w przypadku roztrząsania produktów o niewielkiej ilości na hektar. W zależności od produktów, szerokość robocza może wynosić nawet 24 m.

Platforma roztrząsająca może zostać łatwo zdemontowana dla zapewnienia możliwości jej wykorzystywania do kompostowania.

 

Roztrząsacze Optium ze skrzyniami szerokimi są wyposażone w skrzynie o dużej objętości, stanowiące doskonałe rozwiązanie dla zapewnienia najwyższej wydajności prac.

cl200t.jpg

Optium seria CE T – Pożiome adapterze, śr. Talerze Ø1200

Roztrząsacze obornika Optium serii CE T są wyposażone w opatentowaną platformę roztrząsającą. W przeciwieństwie do wałków pionowych, roztrząsany produkt jest najpierw rozdrabniany przez poziome wirniki, a następnie wyrzucany przez dwa talerze o Ø 1 200 mm. Tego rodzaju rozwiązanie jest doskonałe w przypadku roztrząsania produktów o niewielkiej ilości na hektar. W zależności od produktów, szerokość robocza może wynosić nawet 24 m.

 

 

Skrzynie wąskie serii CE T zostały wykonane w kształcie stożkowym, co zapobiega przyklejaniu się produktów.

 

Platforma roztrząsająca może zostać łatwo zdemontowana dla zapewnienia możliwości jej wykorzystywania do kompostowania.

IMG_2082.jpg

GALERIA

Nowe Maszyny dostępne od ręki:

DSC04675.JPG
DSC07988.JPG
Marka: PERARD
Typ: Optium Cl250-T
Rok: 2022
Lokalizacja: Wałcz
Rok: 2023

!! OD RĘKI !!
Marka: PERARD
Typ: Optium CL 300-SL
Rok: 2023
Dostępne 06/2023
DSC07906.JPG
Marka: PERARD
Typ: Optium CL 250 SL
Rok: 2023
!! OD RĘKI !!
20210324_171132.jpg
Marka: PERARD
Typ: Optium CE 300 T
Rok: 2023
Dostępne 09/2023
Zobacz więcej
bottom of page