top of page

W ofercie Firmy De Vos Maszyny Rolnicze Sp. z o.o.  prowadzimy sprzedaż części zamiennych do wszystkich typów proponowanych przez naszą firmę maszyn. Oleje oraz środki smarne mamy na bieżąco przez wzgląd na prowadzone prace serwisowe. Dla uniknięcia pomyłki na życzenie klienta przed wysyłką części przesyłamy ich zdjęcie mailem lub mms.

Posiadamy dostęp do wszystkich części zamiennych do oferowanych przez Firmę De Vos Maszyny Rolnicze Sp. z o.o maszyn i urządzeń. Jeżeli jakaś część nie jest u nas dostępna sprowadzamy ją od producenta w jak najkrótszym czasie.

 

W ofercie mamy także ogromny magazyn części do rozrzutników marki Brochard.

Przesyłki nadajemy tylko w dni robocze od poniedziałku do piątku. W nagłych wypadkach jest możliwość negocjowania warunków dostawy w weekend. Dostawa odbywa się na koszt odbiorcy. Czas dostawy i jej jakość od momentu zapakowania zależy tylko i wyłącznie od firmy spedycyjnej. Paczka wysłana w dniu zamówienia powinna dotrzeć do Państwa na następny dzień w godzinach popołudniowych.

W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących Państwa przesyłki można sprawdzić jej status poprzez Internet lub dzwoniąc do firmy kurierskiej podając numer listu przewozowego. Jeżeli chcą Państwo poznać swój nr listu przewozowego prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem, u którego składaliście zamówienie. Za opóźnienie w dostawie, wynikłe z winy przewoźnika nie odpowiadamy.

Nasz wielki atut stanowi szybkość dostarczania części zamiennych. Części dostępne na magazynie zostają dostarczone w ciągu 24 godzin.

Jeżeli potrzebują Państwo części do swojej maszyny prosimy o kontakt:

Magazyn- Części Zamienne
Adam Wypych
Tel: +48 661 700 651
Email: magazyn@devos.pl

bottom of page