top of page

Wóz Przeładowczy INTERBENNE

Interbenne to przyczepy zapewniające najwyższą wydajność prac oraz uniwersalność i praktyczność (możliwość stosowania do nawozów, materiału nasiennego itp.). Mogą one być wyposażone w komory podwójne lub potrójne o pojemności od 27 do 46 m³.

Przyczepy Interbenne zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu optymalizacji prac podczas zbiorów przy równoczesnym ograniczeniu ugniatania gleby. Ich wysoka wydajność zapewnia oszczędność ponad 25% czasu dzięki uniknięciu konieczności zatrzymywania w celu opróżnienia.

Przyczepy Interbenne stanowią uniwersalne rozwiązanie na cały rok. Ich wymiary drogowe i zastosowanie wielo-pozycyjnego ślimaka opróżniającego zapewniają możliwość bezpośredniego wyjazdu z pola uprawnego na drogę i opróżnienie do wykopu bądź skrzyni.

 

Zmienna wysokość oraz duże przesunięcie ślimaka opróżniającego umożliwiają ładowanie siewników i roztrząsaczy obornika.

Przyczepy Interbenne 46 są wyposażone w ślimaka zanurzanego Ø 700 mm i część o zmiennym ustawieniu Ø 600 mm, zapewniające rekordowo krótki czas opróżniania wynoszący około 1 minutę dla pojemności 46 m³ bez ryzyka ugniatania, czyli miażdżenia ziarna.

 

Dzięki temu przyczepy Interbenne 46 mogą współpracować z kilkoma kombajnami zbożowymi także o najwyższej wydajności w przypadku kukurydzy.

 

Ich wymiary drogowe i wielo-pozycyjny ślimak o zmiennej wysokości zapewniają niezwykłą uniwersalność zastosowań – opróżnianie do wykopów, rozprowadzanie nawozów i materiału siewnego itd.

Nowe Maszyny dostępne od ręki:

DSC07364.JPG
Marka: PERARD
Typ: Interbenne 27
Rok: 2023
DSC04768.JPG
Marka: PERARD
Typ: Interbenne 30
Rok: 2023
DSC07750.JPG
Marka: PERARD
Typ: Interbenne 38
Rok: 2022, 2023
INTERBENNE 46.jpg
Marka: PERARD
Typ: Interbenne 46
Rok: 2021
bottom of page