top of page

FRANCUSKI PROJEKTANT I PRODUCENT

 

Założona w 1953 r. Przez pana Claude'a JEULINA, rodzinna firma SA JEULIN specjalizuje się obecnie w sprzęcie związanym z produkcją zwierzęcą : Ścielarki do słomy, paszowozy, przyczepy samozbierające
Będąc projektantem i producentem, firma sprzedaje swoją ofertę maszyn we Francji i Europie dzięki swojej lojalnej sieci dystrybucji od wielu lat.

Od 30 lat Drugie pokolenie na czele firmy nieustannie poprawia, wprowadza innowacje i rozwija swoją ofertę, aby być zawsze blisko użytkowników i jak najlepiej zaspokoić każde z ich potrzeb.
Dzięki wartościom firmy rodzinnej przekazanej całemu zespołowi, SA JEULIN jest doceniany za jakość i niezawodność swoich maszyn, ale także za zaangażowanie w pozostanie firmą dostępną i dynamiczną. Prosta struktura i kompetentni Pracownicy są dla firmy JEULIN, podstawą zdrowej i spokojnej firmy.

JEULIN, posiada 2 zakłady produkcyjne z nowoczesnymi i innowacyjnymi narzędziami, umożliwiającymi roczny zwrot w dużej mierze wystarczający, aby zadowolić swoich klientów na terytorium krajowym i międzynarodowym, miejsce wysyłki łączące jakość, logistykę i transport.

ŚCIELARKA – HÉLIOS

 

Helios jest prostyą, solidną, wszechstronną i wydajną Ścielarką (Zawieszana lub Półzawieszana) do ścielenia słomy i zadawania paszy.

Wyrzut materiału na prawą stronę do 18m oraz na lewo i do tyłu, w zakresie 300 stopni. Wyrzut w pełni regulowany w każdej płaszczyźnie.

Helios może obsługiwać baloty okrągłe do 2 m oraz dużą kostkę  o długości 2,70 m.

W zależności od wybranego dodatkowego wyposażenia rozprowadza kiszonkę z trawy, kukurydzy ..., paszy na długie pasma (siano, trawę oraz inne produkty)

70627436_950376015307272_845264260801390
Pailleuse Sirius.JPG

ŚCIELARKA- SIRIUS

 

Gama ścielarek do słomy Jeulin Sirius, solidna w konstrukcji, znana jest ze swojej wszechstronności i wydajności. Wszystkie modele korzystają z tej samej technologii Rozdrabniającej i dozującej. Rozdrabniacz słomy Jeulin mieli i rozprowadza wszystkie produkty zgodnie z wybranym wyposażeniem uzupełniającym (kiszonka z trawy, pasze, siano, trawa i inne produkty w balach).

Sirius to półzawieszana Ścielarka oraz paszowóz o pojemności od 5,5 m3 do 14 m3. To solidna maszyna o dużej pojemności.

Turbina o średnicy 1650 mm jest wyposażona w 8 wymiennych łopatek.

Przyczepa samozbierająca z kosiarką - PALÈS

 

Gama przyczep samozbierających Palès wyposażana jest w kosiarkę rotacyjną z centralnym zawieszeniem. Kosiarka ma regulowaną wysokość, aby dostosować się do każdego rodzaju terenu. Dyszel maszyny jest przestawiany na boki co powoduje iż ciągnik nie ugniata koszonego materiału. 

Kosiarka posiada szerokość roboczą 2,15,  wyposażona w 2 bębny (2x4 noże), z przekładnią olejową oraz wolnobiegiem.  Wysokość koszenia reguluje się za pomocą 2 siłowników hydraulicznych. Zmniejszenie nacisku na podłoże jest znaczne, przynosząc mniejsze zużycie i lepsze odrastanie. Przenośnik 950 mm jest wyśrodkowany na szerokości Skrzyni Ładunkowej, gdy maszyna jest przesunięta do pozycji pracy, ciężar rozkłada się równomiernie i zapewnia lepszą stabilność maszyny. Hydrauliczny napęd przenośnika odbywa się przez hydrauliczny motoreduktor w kąpieli olejowej z regulacją przepływu oleju.

 

Palès 200 i 300 to najbardziej kompaktowe przyczepy do załadunku z nożami rotacyjnymi w ofercie Palès. Przyczepy o pojemności 18 i 24 m3 są wyposażone w dwa Rotory oraz matę wyładowczą.

 

Przyczepa Samozaładowcza Palès 300XL to zwiększony model o pojemności 29 m3. Posiada 3 Rotory, a jego rozmiar ułatwia znacząco przyspiesza pracę.

Asortyment Przyczep samozaładowczych z kosiarkami rotacyjnymi Jeulin obejmuje także modele Palès 500 o pojemności 36 m3 i Palès 600 o pojemności 46 m3.

Autochargeuse_à_coupe_rotative_Palès_300
Autochargeuse_à_coupe_rotative_Palès_300
Autochargeuse_à_coupe_rotative_Palès_300

Pionowe Wozy Paszowe  – ENERGY i BORAMEL

Zbiornik składa się z 2 walcowanych półskorup, połączonych 2 spawami razem z dnem dla większej wytrzymałości i sztywności. Spawy są ciągłe wewnątrz i na zewnątrz.


Stożkowe pionowe śruby przecinają się, zapewniając przyrost mocy i szybkość mieszania. Cięcie jest szybsze i bardziej jednolite dzięki szerokim nóżkom. Mieszanka jest optymalna, idealna do małych ilości i całkowitego opróżnienia zbiornika.

Noże wykonane są z węglika wolframu, co wydłuża ich żywotność. U podstawy każdej śruby regulowane skrobaki umożliwiają optymalną regulację i łatwość konserwacji.


Napęd śrubowy jest zapewniony przekładnię kątową, z 4-litrowym zbiornikiem zapewniającym pełne smarowanie obudowy. Jednostka napędowa jest przymocowana do połowy śruby, aby zapewnić idealną równowagę i ograniczyć naprężenia boczne podczas mieszania. Te Rozwiązanie znacząco wydłuża żywotność oraz sprawność maszyny.

Szeroka gama systemów dystrybucji oraz ściółkowania jest kompatybilna ze wszystkimi konfiguracjami budynków: korytarze, koryta, ściółki, kabiny ...

Dzięki różnym ustawieniom Drzwi wyładowczych, a także siłownikowi hydraulicznemu na pokrywie drzwi, precyzja zadawania jest idealna.

Mélangeuse_à_vis_verticales_-_Boramel_12
Mélangeuse_à_vis_verticales_-_Boramel_30
Mélangeuse_à_vis_verticales_-_Energy_16.

Przyczepy do Pasz sypkich – CDLA & RF

CDLA :

Przyczepa do mąki typu CDLA została zaprojektowana do użytku w małych gospodarstwach i wewnątrz budynków. Pozwala również na zadawanie do podajników.

RF :

Przyczepa do mąki doskonale nadaje się do transportu oraz zadawania paszy i zbóż, kukurydzy, mąki itp.
 

Remorque_à_transport_d_aliments_-_CDLA.J
Remorque_à_transport_d_aliments_-_RF20.J
Remorque_à_transport_d_aliments_-_RF24_2
bottom of page